Easy Rental

Interneto svetainė:
Elektroninis paštas:
Miestai: Visi miestai , Vilnius , Kaunas
Telefonai: 8 604 11779

Automobilių nuomos kompanija "Easy rental" Jums siūlo platų nuomos paslaugų spektrą: lengvųjų automobilių nuoma, limuzinų nuoma, mikroautobusų nuoma, veiklos nuoma, ilgalaikė nuoma, automobilio su vairuotoju nuoma.  

Automobilį galite pasirinkti pagal Jūsų poreikį, kadangi mūsų auto parke Jūsų laukia: ekonominės, kompaktinės, vidutinės, verslo klasės automobiliai, limuzinai, mikroautobusai. Automobiliai yra su mechanine greičų dėže arba su automatine greičių dėže. Teikiame automobilio nuomos su vairuotoju paslaugą, tokioms progoms, kaip vestuvės ar ypatingų svečių pasitikimas.

Automobilių nuoma galima Vilniuje, Kaune bei kituose didžiuosiuose miestuose.

Galimas automobilio pristatymas į viešbutį ar kitą klientui patogią vietą. Klientui pageidaujant automobilį galima palikti Vilniaus oro uoste , Kauno oro uoste ar kituose kaimyninių šalių oro uostuose.

Į nuomos kainą įskaičiuota: automobilio pristatymas Vilniuje, privalomasis civilinis bei Kasko draudimas, techninė pagalba kelyje 24h per parą.

Atsiskaitymas už nuomos paslaugas galimas: VISA, MasterCard, AMERICAN EXPRESS kreditinėmis kortelėmis, grynais pinigais arba pavedimu. Automobilių nuomos versle jau dirbame ne pirmus metus ir žinome, ko reikia klientui, todėl esame vieni iš lyderiaujančiųjų šioje srityje.